Жіночі сумки через плече

Універсальний аксесуар на всі випадки життя - жіноча сумка через плече. Її можна використовувати в якості ділової сумки для роботи і офісу, з нею зручно піти погуляти, сходити в магазин, а якщо прибрати ремінець (у деяких моделей передбачена можливість відстебнути його), маленька сумочка перетвориться в акуратний клатч, який можна взяти з собою на вечірку .

Різновиди жіночих сумок через плече

  • Обсяг і форма можуть бути найрізноманітнішими. Гарну і стильну сумка відрізняє не тільки бренд, а й уміння її піднести
  • З ручками або на ремінці. Моделі з ручками найчастіше вибирають для офісу, вони виглядають суворіше і стриманіше. Ремінці більш витончені і багатофункціональні. Однак і той і інший варіант може виглядати доречно, все залежить від особливостей сумки. Ремінці і ручки можуть бути виготовлені у вині ланцюжків, можуть бути зроблені з щільного матеріалу, шкіри або навіть металу.
  • Достаток матеріалів - те, що відрізняє ці сумки. Класичною і найпопулярнішою моделлю є шкіряна сумка. Варіанти з м'якої замші або тканини виглядають. Модною моделлю є прозора сумка, вона не тільки виглядає цікаво і екстравагантно, але і в ній можна просто і легко знайти потрібну річ, тому її зручно взяти не тільки на прогулянку, тренінг, а й в подорож, на пляж і вечірку.
  • Є кілька типів сумок через плече. Квадратні або прямокутні сумки-планшети користуються популярністю у студентів і вчителів - в них зручно носити зошити і папки. Сумку-листоноша відрізняє застібка - ремінець, яка знаходиться попереду. Назва сумки говорить сама за себе, вона містка і добре підійде для повсякденного життя


Функціональність сумки крос боді


Сумка крос боді чудовий винахід, що включає в себе місткість великих сумок і стиль маленьких сумок через плече, вони бувають не тільки жіночі, але й чоловічі. Особливість її не тільки в формі і обсязі, але і в зручності. Цю сумку люблять за те, що її можна носити не тільки на плечі, а й через плече - навхрест.

Такий спосіб особливо цінують активні спортивні люди, студенти, молоді мами, тому що її швидко можна надіти і піти або навіть побігти, і бути впевненим, що вона не впаде. До того ж руки залишаються вільними, руху не скуті, це і забезпечує мобільність. Різноманітність цих сумок вражає, вони виготовляються в абсолютно різному стилі, від матер'яних з вишивкою до елегантних на ланцюжках. Все залежить від смаку і цілі покупки.

Купити жіночу сумку через плече в Україні та Києві простіше і швидше на спеціалізованому сайті. Зручність полягає в тому, що не потрібно витрачати час і сили на нескінченні поїздки по магазинах, щоб купити те, що вас цікавить. Крім швидкого і легкого пошуку, на сайті інтернет магазину в Україні можна замовити сумку за вигідною ціною, тому що постійно діють знижки та спеціальні пропозиції. Додатковим і важливим плюсом є широкий асортимент, є моделі не тільки українських, а й зарубіжних брендів. На кожен виріб діє гарантія протягом двох тижнів.