Правила повернення товару

Ми намагаємося запропонувати вам такі аксесуари, якими Ви були б задоволені "на всі сто"! Але якщо щось в товар Вас все-таки не влаштовує, Ви можете обміняти його або повернути і в найкоротші терміни отримати свої гроші назад.

Магазин «WhiteCroco» перш за все дотримується інтереси покупця і діє відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».

Повернути або обміняти товар можна протягом 14 календарних днів з моменту покупки.

Для повернення або обміну товару необхідно виконання наступних умов:

товарний вигляд виробу,
наявність і цілісність всіх додаткових комплектуючих: знімні деталі, бирки, акції подарунки і т. п.,
цілісність фірмової упаковки вироби,
наявність товарного чека.


Покупці з інших населених пунктів можуть повернути товар поштою. Для цього треба:

Здзвонитися з менеджером магазину для уточнення деталей і адреси відправки.
повідомити номер товарно-транспортної накладної, по якій ми зможемо отримати товар.
Після перевірки вироби та упаковки на предмет збереження товарного вигляду, ми перешлемо Вам гроші за товар на банківську карту. У разі якщо товар був оплачений з карти повернення здійснюється виключно на цю карту, в разі післяплати ви повідомляєте нам реквізити Вашої банківської карти для повернення грошей.

Зверніть увагу! Всі транспортні та накладні витрати по поверненню та обміну товару несе покупець!

У разі, якщо Ви відправите товар Новою Поштою для повернення і вкажіть платником послуг одержувача, то це буде розглядатися нами як порушення правил повернення, і сума послуг Нової Пошти з пересилання даного товару в повному обсязі буде утримана з коштів, які підлягають відшкодуванню.

Обмін товару рівнозначний поверненню, тому зворотний пересилання неподошедшую товару оплачує покупець.

Новий товар, який був обраний замість, ми доставимо безкоштовно.

Якщо товар був відправлений покупцеві по Новій Пошті або Міст Експрес післяплатою, то в разі повернення або обміну покупець повинен відправити товар назад також - по Новій Пошті або Міст Експрес (за свій рахунок). Як платник повинен бути вказаний відправник, тобто та людина, яка фактично повертає товар.
Якщо товар був доставлений кур'єром (по Києву), то в разі повернення або обміну необхідно сплатити кур'єрську доставку, її вартість - 40 грн.


Нагадуємо!

Якщо при отриманні товару Ви не пред'явили претензій до його зовнішнього вигляду (наявність явних механічних пошкоджень), то в подальшому подібні дефекти, набуті під час експлуатації з вини споживача, не розглядатимуться як підставу для повернення або обміну товару.

З усіма питаннями, побажаннями і претензіями звертайтеся до нас:

(095) 884 52 83

shop@whitecroco.com.ua